Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
INŻYNIER SPRZEDAŻY

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6464 dni temu

Ogłoszenie numer: 26644, z dnia 2007-02-06

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży technicznej, lider w swojej branży.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DEB/W/1304/04

Opis stanowiska

ZADANIA: - wyznaczanie własnych celów sprzedaży, - aktywne poszukiwanie klientów, - przygotowywanie prezentacji multimedialnych i ofert dla klientów, - prowadzenie negocjacji handlowych, - realizowanie budżetu sprzedaży, - obsługa klienta (koordynowanie procesu sprzedaży), - doradztwo techniczne, - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, transport, elektrotechnika lub pokrewne), - min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (sprzedaż dóbr inwestycyjnych – branża B2B), - komunikatywna znajomość j. angielskiego, - b. dobra obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- duże możliwości rozwoju zawodowego, - aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, - dodatkowe gratyfikacje uzależnione od efektów sprzedaży.