Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
INŻYNIER SPRZEDAŻY

IPK sp. z o.o.
podkarpackie, woj. podkarpackie
praca stacjonarna
4538 dni temu

Duża firma transportowa istniejąca na rynku od 20 lat poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Nr Ref.: IS-AS/04/12/praca

Opis stanowiska:
  • sprzedaż oraz kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej na trenie woj. podkarpackiego;
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami;
  • prowadzenie prezentacji dla klientów;
  • przedstawianie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu automatyki przemysłowej, energetyki, elektroniki, mechaniki, fizyki, inżynierii procesowej lub inżynierii środowiska);
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej;
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • dynamizm w działaniu i ukierunkowania na cel;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • szeroki pakiet szkoleń produktowych i handlowych;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”