Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier sprzedaży

SELS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
mazowieckie
praca stacjonarna
4841 dni temu

Ogłoszenie numer: 153221, z dnia 2011-06-17

Firma SELS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest obecna na rynku polskim od 1984 roku. Dostarczamy produkty i rozwiązania techniczne z zakresu automatyki przemysłowej. Nasi klienci wywodzą się ze wszystkich branż przemysłu miedzy innymi przemysłu budowlanego, energetycznego, stoczniowego, rolno-spożywczego, farmaceutycznego,budowy maszyn, górnictwa i wielu innych. Jesteśmy największym polskim producentem zbliżeniowych czujników indukcyjnych.  Posiadamy kompleksową ofertę w zakresie czujników bezkontaktowych-czujniki, indukcyjne, pojemnościowe, optyczne, ultradźwiękowe, światłowodowe wraz ze wszelkimi urządzeniami współpracującymi z czujnikami.

Firma Sels jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Sensopart na terenie Polski.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie produktów oraz rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej
  • pozyskiwanie nowych klientów i rynków oraz rozwijanie i utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami,
  • odpowiedzialność za przydzielone terytorium,  zwiększanie sprzedaży produktów,
  • praca w terenie

Wymagania

  • warunek konieczny - wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (doświadczenie w kontaktach z klientami,
  • przygotowywanie ofert/prezentacji;prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych),
  • doświadczenie w branży mile widziane,
  • otwartość, komunikatywność i kreatywność oraz umiejętność samodzielnej pracy w terenie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • szkolenie w zakresie oferowanych produktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy.