Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach-Żebrowscy Sp. J.
warmińsko-mazurskie, woj. warmińsko-mazurskie i okolice
praca stacjonarna
4837 dni temu

Dla naszego klienta, specjalizującego się w sprzedaży maszyn i technologii do obróbki plastycznej blach i rur.

Poszukujemy osoby, która podejmie pracę na stanowisku:

Numer referencyjny: 4777-11

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie i okolice

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn lub urządzeń (branża przemysłowa)
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • nastawienie na realizację powierzonych celów
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą
  • szkolenia z języka angielskiego
  • miłą atmosferę w pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Praca na terenie województw: podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego