Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier sprzedaży

ACTE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6987 dni temu

Ogłoszenie numer: 12160, z dnia 2005-05-30

Jedyny w Polsce oddział koncernu skandynawskiego dystrybutora elementów elektronicznych oraz rozwiązań teleinformatycznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz prezentacje produktów dla klientów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, IT lub pokrewne); - komunikatywna znajomość języka angielskiego; - znajomość rynku elektroniki oraz rozwiązań teleinformatycznych; - zdolności handlowe i negocjacyjne; - wiedza i zainteresowanie tematyką GSM, EDGE, UMTS, GPS; - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń; - motywacyjny system wynagrodzeń; - pracę w profesjonalnym zespole; - kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy (samochód firmowy, laptop, tel. komórkowy).