Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Inżynier Sprzedaży w Polsce północnej

ATT Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5458 dni temu

Ogłoszenie numer: 70986, z dnia 2009-08-05

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim, firma produkująca elementy ze stali nierdzewnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy - monitorowanie procesu sprzedaży - organizowanie akcji promocyjnych(targi, prezentacje) - poszukiwanie nowych rynków zbytu - sporządzanie raportów i analiz - wykonanie zaplanowanego obrotu

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży - znajomość rynku instalacyjnego i/lub spożywczego - wykształcenie wyższe - gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy - znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atrybutem

Oferujemy

- zarobki uzależnione od efektów pracy - telefon - samochód służbowy

Poznaj

ATT INOXDRAIN © jest firmą produkcyjno-usługową, oferującą specjalistyczne produkty oraz indywidualne konstrukcje ze stali nierdzewnej. dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą i technologicznie zaawansowanym parkiem maszynowym. Doświadczenie zdobywane od 2002 r. pozwala nam na kompleksową realizację powierzonych zadań, począwszy od doradztwa technicznego w fazie projektowej, poprzez proces produkcyjny do montażu włącznie. Dzisiaj ATT posiada bogate portfolio produktów, w którym wiodącymi pozycjami są systemy odwodnień ze stali nierdzewnej, włazy, konstrukcje, produkty stanowiące wyposażenie zakładów przemysłowych czy rurociągi. pracujemy dla klientów z branż m.in. spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej i szeroko rozumianego sektora budowlanego - instalacyjnego.

Dołącz do zespołu profesjonalistów.