Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier sprzedaży - specjalista z zakresu spektrometrii

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6503 dni temu

Ogłoszenie numer: 25382, z dnia 2006-12-29

Nasz Klient to firma należąca do korporacji będącej światowym liderem w dziedzinie: spektrometrii i dyfraktometrii rentgenowskiej, spektrometrii NMR, EPR, MRI, spektrometrii mas, spektrometrii FT-IR, FT-NIR, FT-Raman, TD-NMR, TeraHertz. Zaawansowane technologicznie produkty firmy wykorzystywane są w placówkach naukowych oraz przemysłowej kontroli jakości.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ISS/3011/06

Opis stanowiska

Zadania: - kompetentne doradztwo i obsługę klientów, aktywne badanie rynku i zgłębianie potrzeb klientów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe zawodowe lub wyższego (preferowany kierunek: chemia i/lub farmacja); - chęć do nauki, zorientowanej na sukces systematyczna praca, poświęcenie i gotowość do podjęcia odpowiedzialności; - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym; - prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu; - umiejętność w obsłudze urządzeń biurowych i obsłudze komputera (minimum pakiet MS Office); - gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 70% czasu pracy).

Oferujemy

- wynagrodzenie wraz z premią adekwatną do osiąganych wyników; - atrakcyjne i dobrze wyposażone miejsce pracy; - pracę w młodym i dynamicznym zespole i szerokie perspektywy rozwoju zawodowego.