Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Inżynier sprzedaży/ regionalny agent sprzedaży

HTM-Teresa Węgrzyn
Gliwice
praca stacjonarna
6972 dni temu

Ogłoszenie numer: 12368, z dnia 2005-06-14

Dystrybutor japońskich obrabiarek CNC do metalu.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

- aktywne poszukiwanie klientów - stałe podtrzymywanie istniejących kontaktów - przygotowanie ofert techniczno-handlowych - elementy doradztwa technicznego w zakresie obrabiarek do obróbki skrawaniem

Wymagania

- znajomość zagadnień obróbki skrawaniem - znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu komunikatywnym - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie w branży - wiek 30-40 lat - gotowość do podejmowania wyzwań - gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

Firma oferuje: - szkolenia - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji - pracę w przedstawicielstwie firmy o światowym zasięgu