Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Sprzedaży Region Wschód

Hoval Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5251 dni temu

Ogłoszenie numer: 92660, z dnia 2010-03-31

Firma Hoval jest wiodącym producentem rozwiązań grzewczo-wentylacyjnych z regionu Alp. Nasze wysokiej jakości produkty każdego dnia zapewniają komfort życia naszym klientom. Obecnie rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy na terenie Warszawy i okolic pracownika na stanowisko Inżyniera Sprzedaży z wykształceniem i/ lub doświadczeniem w branży, który utrzymywałby jak najlepsze relacje z naszymi klientami.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

Firma Hoval Polska Sp. z o.o. przyjmie do pracy osobę na stanowisko: Inżynier Sprzedaży Region Wschód. Do zadań należeć będzie: * sprzedaż i promocja produktów firmy Hoval w podległym regionie * rozszerzenie sieci dystrybucji * doradztwo techniczne i handlowe * obsługa klientów * współpraca z kluczowymi projektantami i firmami wykonawczymi

Wymagania

Dla obsługi Regionu Wschód poszukujemy doświadczonej i dynamicznej osoby, która spełniać będzie następujące wymagania: * wykształcenie wyższe techniczne (inżyniera sanit. lub pokrewne) * doświadczenie i znajomość branży techniki grzewczej * umiejętności i doświadczenie w sprzedaży * prawo jazdy kat. B * znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem * gotowość do częstych wyjazdów * samodzielność i zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

* ciekawą pracę w młodym zespole * możliwość rozwoju zawodowego * atrakcyjny system wynagrodzeń