Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier Sprzedaży / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Krze Duże k/Radziejowic
praca stacjonarna
5333 dni temu

Ogłoszenie numer: 83050, z dnia 2009-12-09

od 2000 r. działa na rynku polskim jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa, liczącego sobie już blisko 30 lat. Firma jest dystrybutorem kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego i narzędzi do obróbki kabli do różnych branż i zastosowań. Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na rynku polskim. HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Krze Duże k/Radziejowic

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i podtrzymywanie już istniejących
  • kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów) oraz telefoniczne
  • przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją
  • szkolenia i prezentacje produktowe u klientów

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe inżynierskie, kierunkowe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • umiejętność nawiązywania długofalowej współpracy z klientem
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: płaca podstawowa + prowizja
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)