Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
INŻYNIER SPRZEDAŻY | okablowania telekomunikacyjnego | (okablowanie strukturalne miedziane, światłowody, osprzęt informatyczny)

HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
5403 dni temu

Ogłoszenie numer: 76641, z dnia 2009-09-30

od 2000 r. działa na rynku polskim jako oddział niemieckiego przedsiębiorstwa, liczącego sobie już blisko 30 lat. Firma jest dystrybutorem kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego i narzędzi do obróbki kabli do różnych branż i zastosowań. Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na rynku polskim. HELUKABEL POLSKA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY
okablowania telekomunikacyjnego
(okablowanie strukturalne miedziane, światłowody, osprzęt informatyczny)

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Stanowisko podległe:
  • Dyrektor Handlowy
Zadania:
  • promocja i sprzedaż grupy produktów, analiza potrzeb rynku
  • kontakty handlowe – nawiązywanie nowych i podtrzymywanie istniejących, częste wyjazdy handlowe na terenie Polski na spotkania z inwestorami i projektantami
  • strony katalogowe oraz informacje techniczne opracowane na stronę www
  • przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją
  • bieżąca analiza realizacji założonego budżetu kosztów
  • przyjmowanie i weryfikacja napływających reklamacji
  • wspomaganie pracy działu windykacji

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku inwestycji
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • umiejętność nawiązywania długofalowej współpracy z klientem
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie na Umowę o pracę lub własna działalność
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: płaca podstawowa + prowizja
  • szkolenia przygotowujące pracownika do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon kom., laptop, ewentualnie samochód)