Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Inżynier Sprzedaży-Doradca Techniczny

AVANTI-TOOLS Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Górny Śląsk, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6721 dni temu

Ogłoszenie numer: 18137, z dnia 2006-02-20

firma produkcyjno-handlowa o wieloletniej tradycji w branży narzędzi do obróbki skrawaniem

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Górny Śląsk, Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych - realizacja planu sprzedaży - prezentacja oferowanych produktów i usług - kompleksowe doradztwo techniczne

Wymagania

- inżynier lub inżynier o specjalności technologia obróbki skrawaniem - znajomość branży - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem - umiejętność samodzielnej pracy - umiejętność komunikowania się z ludźmi

Oferujemy

- bardzo dobre warunki pracy - atrakcyjne wynagrodzenie, w części prowizyjne - samochód służbowy i sprzęt biurowy - przewidziane są również szkolenia zagraniczne