Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Inżynier Sprzedaży - Area Sales Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
zachodniopomorskie, Polska Zachodnia
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28683, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to jeden z największych producentów światowych liderów produkcji elektroniki przemysłowej.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Polska Zachodnia

Nr Ref.: EWT/2003/07

Opis stanowiska

Zadania: - odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w podległym regionie; - dbanie o pozytywne relacje z klientami; - udział w tworzeniu polityki sprzedażowej na terenie swojego działania; - udzielanie konsultacji technicznych w obszarze oferowanych produktów; - ścisła współpraca z działem technologicznym;

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane elektroniczne); - posługiwanie się językiem angielskim na poziomie dobrym; - gotowość do odbywania podróży służbowych; - znajomość branż: elektronicznej, elektrycznej, motoryzacyjnej; - doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym w branży techniczne; - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowej firmie; - podnoszenie kwalifikacji; - atrakcyjne warunki wynagrodzenia; - samochód służbowy.