Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Sprzedaży - Agent Regionalny

Proagria Miljo AS
Wrocław
praca stacjonarna
5366 dni temu

Ogłoszenie numer: 86078, z dnia 2010-01-08

Proagria jest konstruktorem i producentem armatury przemysłowej stosowanej w obiektach ochrony środowiska oraz instalacjach hydrotechnicznych stosowanych na całym świecie. Firmy z grupy Proagria znajdują się w Danii (firma macierzysta), w Norwegii, Chile i Polsce. Więcej informacji o zakresie działalności: www.proagria.pl .

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PL 2010/1

Opis stanowiska

Poszukujemy Inżyniera Sprzedaży - Agenta Regionalnego z obszarem działalności w południowo-zachodniej Polsce. Zadania:
  • rozwinięcie rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert handlowych i technicznych
  • kontakt z poddostawcami firmy macierzystej

Wymagania

  • Znajomość branży wodno-kanalizacyjnej - co najmniej 3-5 lat pracy na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier ochrony środowiska, inżynier sanitarny, technolog ochrony środowiska, inżynier mechanik)
  • Znajomość programów technicznych CAD
  • Wysoka samodzielność organizacji pracy i podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B - praca wymaga podróży służbowych, ewt. samochód służbowy do dyspozycji.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ścisły kontakt z firmą macierzystą w Danii
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy