Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier serwisu

"SHIM-POL A.M. Borzymowski" E. Borzymowska-Reszka A.Reszka Spółka Jawn
mazowieckie, Izabelin
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 34195, z dnia 2007-09-28

Firma SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto w Japonii należy do światowej czołówki producentów urządzeń analitycznych. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników. Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel Shimadzu w Polsce poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie, Izabelin

Nr Ref.: Serwis 2/2007

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za instalacje i wsparcie techniczne użytkowników aparatury Shimadzu w Polsce.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie o kierunku automatyki, elektroniki i elektryki lub podobnym), 2. mile widziana znajomość metod analizy chemicznej, 3. mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi i napraw nowoczesnych maszyn i urządzeń. 4. bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, 5. umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, 6. kreatywność i komunikatywność, 7. silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy, 8. dyspozycyjność, 9. prawo jazdy kategorii B 10. wymagane miejsce zamieszkania Warszawa lub okolice

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjną i samodzielną pracę, możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia krajowe i zagraniczne oraz motywacyjny system wynagradzania.