Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
INŻYNIER SERWISU

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6351 dni temu

Ogłoszenie numer: 27385, z dnia 2007-02-26

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: INŻ./ROSYJSKI

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, opartymi na elektronice i mechanice, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko INŻYNIERA SERWISU Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało:
  • wyjaśnianie problemów technicznych w j. rosyjskim i polskim
  • serwis urządzeń
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych bądź w indywidualnym toku (oczywiście studiów technicznych);
  • znajomość elektroniki, mechaniki i rys. technicznego;
  • bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego
  • czynne prawo jazdy;
  • komunikatywność, solidność, pracowitość.
  • Oferujemy

    Pracodawca oferuje szkolenia, solidne wynagrodzenie i ciekawą pracę.