Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
mazowieckie
praca stacjonarna
4975 dni temu

Ogłoszenie numer: 129058, z dnia 2010-12-09

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 4610-10

Opis stanowiska

- prowadzenie prac serwisowych na terenie Polski a docelowo mniejszego terenu - uruchomienia kompresorów i osprzętu u klientów - wykonywanie rutynowych przeglądów instalacji, remontów - pomiary diagnostyczne kompresorów i osprzętu - aktywna sprzedaż części zamiennych i nowych rozwiązań technicznych - utrzymanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

- wykształcenie techniczne, mechaniczne, energetyczne - znajomość technicznych aspektów budowy maszyn, sterowania elektrycznego-automatycznego - doświadczenie w służbach technicznych, energetycznych, automatyce przemysłowej, sterowaniu urządzeniami przemysłowymi, w serwisie lub utrzymaniu ruchu urządzeń i maszyn - uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1 kV - komunikatywna znajomość języka angielskiego - dobra organizacja pracy, sumienność, zdolność do rozwiązywania problemów technicznych - łatwość i chęć przyswajania wiedzy - prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

- zagraniczne szkolenia techniczne i produktowe - możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów - narzędzia pracy - pakiet socjalny - duże możliwości rozwoju w globalnej organizacji