Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier serwisu – Technik obiektu z J. Niemieckim

Domino Polska Sp. z o.o.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
4805 dni temu

Nasz Partner międzynarodowa firma handlowa, w związku z rozwojem struktur na polskim rynku poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania
Nr Ref.: 6-0005

Zadania:
  • bezpośredni nadzór nad realizacją serwisu elektrycznych
  • opracowywanie ofert pod względem technicznym
  • dbałość o zabezpieczenia elektryczne w sieci sklepów handlowych
  • koordynowanie napraw urządzeń elektrycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z serwisem elektrycznym
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju w rozbudowanej strukturze
  • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Opieka Medyczna

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57