Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Opole
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 36712, z dnia 2007-11-08

Naszym Klientem jest MIĘDZYNARODOWA FIRMA Z BRANŻY MEDYCZNEJ, dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: ISSM/3010/07P

Opis stanowiska

- naprawa urządzeń medycznych i nadzór techniczny nad istniejącymi w terenie placówkami, - naprawa urządzeń gwarancyjnych, - naprawa urządzeń pogwarancyjnych, - przeglądy techniczne urządzeń, audyty, sprawozdawczość, - szkolenie personelu technicznego na podległym terenie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - wiedza z zakresu elektroniki, hydrauliki, automatyki, - minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - dobra znajomość języka angielskiego, - dobra znajomość obsługi komputera, - kreatywność, umiejętności interpersonalne, - dyspozycyjność.

Oferujemy

- bardzo dobre warunki zatrudnienia, - zagraniczne szkolenia, - rozwój profesjonalny w międzynarodowym środowisku.