Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Rozwoju Dostawców

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 36706, z dnia 2007-11-08

Nasz Klient jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: IRD/0507/07P

Opis stanowiska

• Planowanie i przeprowadzanie auditów u dostawców; • Prowadzenie analizy reklamacji do dostawców; • Nadzór nad bieżącymi zakupami komponentów do produkcji pod względem jakości; • Monitorowanie realizowanych przez dostawców jakości usług; • Koordynowanie nowych uruchomień, zatwierdzanie PPAP; • Dokonywanie oceny dostawców w zakresie jakości i systemów produkcji; • Wspomaganie Działu Zakupów w zakresie wyboru dostawcy; • Wdrażanie elementów Lean Managementu u dostawców.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Budowa Maszyn); • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive); • Bardzo dobra znajomość narzędzi kontroli jakości; znajomość normy ISO / TS 16949; • Znajomość zagadnień FMEA, APQP, R&R, 6 Sigma • Zaangażowanie w wykonywane zadania; • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów; • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku; • Możliwość realizacji ciekawych projektów; • Bardzo dobre warunki zatrudnienia.