Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
INŻYNIER / ROZLICZENIOWIEC BUDOWY

DROGOMEX Sp. z o. o.
Pruszków
praca stacjonarna
4950 dni temu
Masfalt_logo.jpg

Firma DROGOMEX Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, zajmująca się budownictwem drogowym poszukuje pracownika do pracy w biurze na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad dokumentacją budowlaną Spółki, kontrolę kosztów realizacji budowy, raportowanie produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności drogowej lub pokrewne;
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy;
  • Znajomość obsługi komputera i systemu WINDOWS;

Oferujemy:

  • pracę na prestiżowym stanowisku w renomowanej firmie;
  • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)