Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
INŻYNIER PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Weber Hydraulika Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wykroty/Boleslawiec
praca stacjonarna
6021 dni temu

Ogłoszenie numer: 41669, z dnia 2008-03-24

Jesteśmy międzynarodowym, innowacyjnym producentem elementów i systemów hydraulicznych, zatrudniającym ponad 1000 osób w zakładach zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale również w Ameryce. Nasze nowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce, a dokładnie w Wykrotach niedaleko Bolesławca, zajmuje się produkcją podnośników do samochodów ciężarowych oraz siłowników hydraulicznych do wózków widłowych, zatrudniając przy tym ponad 100 pracowników.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wykroty/Boleslawiec

Opis stanowiska

•planowanie etapów produkcyjnych •optymalizacja procesów technicznych i organizatoryjnych •dobór i optymalizacja narzędzi •sporządzanie kalkulacji

Wymagania

•Inżynier budowy maszyn •doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem •znajomość technik spawalniczych, pokryć powierzchni i planów produkcyjnych •znajomość języków obcych: niemiecki /angielski •obsługa komputera

Oferujemy

•miejsce pracy w stabilnej firmie •stałą umowę o pracę •motywujący system wynagrodzeń •możliwość rozwoju •zwrot kosztów dojazdu