Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Prowadzący/Business Development Manager

Fair Recruitment
Wrocław
praca stacjonarna
5036 dni temu

Ogłoszenie numer: 128894, z dnia 2011-01-03

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Nasz Klient świadczy usługi dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, biotechnologicznego, spożywczego oraz kosmetycznego. Oferuje pełen zakres usług przy realizacji złożonych zakładów produkcyjnych: od doradztwa, poprzez projektowanie, rozruch, budowę, po kwalifikację i walidację.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: BDM/WR/2611

Opis stanowiska

Opis pracodawcy:

Nasz Klient świadczy usługi dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, biotechnologicznego, spożywczego oraz kosmetycznego. Firma oferuje pełen zakres usług przy realizacji złożonych projektów dotyczących zakładów produkcyjnych: od doradztwa, poprzez projektowanie, rozruch, budowę, aż po kwalifikację i walidację. -

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy na rynku chemicznym,
  • Działania marketingowe i ofertowe, skierowane do firm produkcyjnych, działających w szeroko pojętej branży chemicznej (chemia przemysłowa, przemysł kosmetyczny, farmaceutyczny)
  • Prowadzenie rozmów, konsultacji, spotkań i negocjacji z kluczowymi klientami
  • Pozyskiwanie do współpracy klientów i inwestorów działających w sektorze chemicznym
  • Stworzenie podległego zespołu projektanów w branży chemicznej
  • Koordynowanie prac projektowych
  • Tworzenie schematów blokowych procesów - Nadzór nad kompleksową realizacją projektów

Wymagania

  • Doskonała znajomość rynku klientów z sektora chemicznego
  • Rozbudowana sieć kontaktów w branży chemicznej
  • Szeroka wiedza na temat inwestorów i aktualnych inwestycji realizowanych w przymyśle chemicznym
  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w firmach świadczących usługi na rzecz przemysłu chemicznego w zakresie projektowania, rozruchu, budowy oraz doradztwa technicznego
  • Doświadczenie w zakresie kierowania projektami technologicznymi w obszarze chemicznym
  • Doświadczenie w marketingu / sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Elastyczność, mobilność
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, biotechnologia, bioinżynieria, inżynieria procesów technologicznych lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego;
  • pracę, międzynarodowym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe.