Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
INŻYNIER PROJEKTU

SECO/WARWICK S.A.
lubuskie
praca stacjonarna
5253 dni temu

Ogłoszenie numer: 97481, z dnia 2010-04-30

Światowy lider w zakresie produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: 1/ALP

Opis stanowiska

- Merytoryczny i formalny nadzór nad procesem. - Generowania dokumentacji technicznej projektu. - Współpraca z klientem na etapie uzgodnień technicznych i organizacyjnych. - Nadzór nad procesem realizacji projektu: oferowanie, współpraca z dostawcami, nadzór nad fabrykacją. - Realizacja projektu zgodnie z założonym harmonogramem. -Kontrola kosztów projektu na wszystkich etapach jego realizacji. -Kalkulowanie kosztów realizacji nowych projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny. - Umiejętności planowania oraz efektywnego zarządzania czasem i budżetem. - Dobra znajomość AutoCad, znajomość oprogramowania 3D (np. SoildWorks) będzie dodatkowym atutem. - Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej. - Znajomość języka francuskiego w stopniu co najmniej dobrym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. - Dyspozycyjność, gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów służbowych. - Umiejętność współpracy w grupie. Prawo jazdy.

Oferujemy

- Stabilną pracę w międzynarodowej grupie. - Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego. - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.