Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Projektu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Sady k. Poznania
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26659, z dnia 2007-02-20

Naszym klientem jest polski oddział międzynarodowej korporacji dostarczającej swoim klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyzacji produkcji. Firma realizuje projekty na zlecenie swoich zagranicznych oddziałów. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy pracowników gotowych do uczestniczenia w międzynarodowych projektach realizowanych na terenie Europy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Sady k. Poznania

Nr Ref.: FEI/3001/07

Opis stanowiska

Zadania: - Udział w identyfikacji potrzeb klientów, doradztwo techniczne; - Projektowanie dedykowanych systemów automatyzacji z użyciem programów AutoCad, SolidWorks na potrzeby klientów zagranicznych; - Przygotowanie pełnej dokumentacji warsztatowej; - Nadzór autorski montażu urządzeń; - Udział w odbiorach urządzeń w zakładach klientów na terenie Europy Zachodniej.

Wymagania

- Doświadczenie w zakresie projektowania maszyn lub urządzeń (2Di 3D) - Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w tym również znajomość słownictwa branżowego); - Ugruntowana wiedza z zakresu pneumatyki; - Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub wdrożeniach projektów; - Prawo jazdy kat B (niezbędne); - Dyspozycyjność, - Komunikatywność, kultura biznesowa, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym - Stałą możliwość rozwoju zawodowego - Pakiet socjalny - Atrakcyjne wynagrodzenie