Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier projektów

Ardanuy-Polska S.oo
Warszawa
praca stacjonarna
6569 dni temu

Ogłoszenie numer: 23662, z dnia 2006-10-24

Ardanuy Ingenieria SA - Adres firmy: Madrid - Ilość pracowników: 60 - http://www.ardanuy.com Ardanuy Ingeniería S.A to hiszpańskie biuro projektowe , które specjalizuje sie w tworzeniu i studiowaniu projektów w sektorze budownictwa kolejowego oraz nadzoruje prace budowlane lub modernizacyjne w zakresie linii kolejowych oraz szynowego transportu miejskiego. W firmie zatrudnionych jest w tej chwili 60 osób (54 w Hiszpanii i 6 na Litwie)...

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Szczegóły oferty Poszukujemy inżyniera budownictwa do pracy w biurze w Warszawie. Głównym zadaniem poszukiwanej przez nas osoby będzie m.in.: a) Reprezentacja firmy Ardanuy Polska Sp. Z o.o. b) Wyszukiwanie ofert do wykonywania usług przez naszą firmę c) Przygotowywanie dokumentacji do przetargów ogłaszanych przez PKP i inne firmy lub jednostki administracji publicznej. d) W przypadku podpisania kontraktu realizacja projektu.

Wymagania

Wymagania: 1. Tytuł magistra inżyniera budownictwa lub elektrotechniki 2. Minimum 5 lat doświadczenia 4. Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie 5. Prawo jazdy 6. Uprawnienia do projektowania lub nadzoru w zakresie budownictwa kolejowego, drogowego lub innego.

Oferujemy

1. Praca w srodowisku miedzynarodowym z mozliwoscia pracy nad projektami wewnetrznymi i infrakurami. 2.Wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadzenia kandydata.