Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inżynier Produktu

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Pelpin
praca stacjonarna
4820 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży techniczno-budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: IP-AW/06/11/praca

Miejsce pracy: Pelpin

Opis stanowiska:
  • badanie kontrolne produkcji w zakładzie w Pelplinie;
  • doradztwo techniczne w zakresie aplikacji produktów;
  • uczestnictwo w rozpatrywaniu reklamacji jakościowych w terenie;
  • prowadzenie dokumentacji produktów w zakresie dopuszczenia do obrotu;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu aplikacji produktów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynier budownictwa;
  • język angielski na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziany AutoCAD itp.;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych;
  • zorientowanie na cel;
  • samodzielność;
  • ukierunkowanie na rozwój;
  • analityczne myślenie.

Oferujemy:
  • ciekawą ścieżkę kariery;
  • umowę o pracę;
  • szkolenia produktowe i technologiczne;
  • wsparcie przy podjęciu studiów doktoranckich.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656