Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Ozorków
Inżynier Produktu

Biznes Partner Sp. z o.o.
Ozorków
praca stacjonarna
4826 dni temu

Ogłoszenie numer: 150914, z dnia 2011-05-30

Biznes Partner Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta Lidera specjalizującego się w produkcji szkła zespolonego, szkła emaliowanego, hartowanego, giętego i laminowanego pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Ozorków

Opis stanowiska

  • Kontakt z klientem
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji, obsługa reklamacji klientów, współpraca z podwykonawcami
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej firmie oraz ciekawe warunki zatrudnienia.
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju, zdobywanie doświadczenia w branży produkcyjnej.