Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier produktu schładzacze cieczy(chillery) branża chłodnictwo

P.P.H. Cool Daria Kalinowska
mazowieckie, Woj. mazowieckie/Warszawa / Chotomów
praca stacjonarna
4977 dni temu
Cool_top.jpg

Znana Firma z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej zatrudni:

Miejsce pracy: Woj. mazowieckie/Warszawa / Chotomów

Zadania:
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Modyfikacja istniejących produktów
  • Eliminacja wad jakościowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wskazane doświadczenie w zakresie chłodnictwa
  • Znajomość zagadnień schładzania cieczy
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacji i pracy w zespole
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Zatrudnienie na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)