Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Produkcji

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
5214 dni temu

Ogłoszenie numer: 95347, z dnia 2010-04-08

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zadania:
  • utrzymanie ruchu, sprawności maszyn
  • prowadzenie dokumentacji narzędziowni / w tym projekty CAD
  • kontakty z dostawcami / serwisem
  • naprawy drobnych usterek
  • współpraca z pracownikami produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane: budowa maszyn, automatyka, mechanika)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu: utrzymania narzędziowni, nadzoru nad narzędziami, prowadzenia dokumentacji i serwisu narzędzi
  • znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w obsłudze CAD
  • doświadczenie w zakresie spawalnictwa
  • sumienność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • współpracę z młodym zespołem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość poznania nowych technologii