Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    9 dni
    Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier procesu

AUDIT Doradztwo Personalne
Żary
praca stacjonarna
3103 dni temu

Firma AUDIT świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, w tym między innymi usługi z zakresu rekrutacji i selekcji. Działamy na zlecenie firm, dla których poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska pracy, według wymagań określonych przez pracodawców. Świadczymy również usługi w zakresie: szkoleń, oceny kadr, leasingu personalnego, rekrutacji pracowników z Ukrainy i badań psychologicznych.

Miejsce pracy: Żary

Opis stanowiska:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • Dokonywanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacji w obszarze procesu produkcji
  • Wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych
  • Zapewnienie osiągnięcia właściwych wyników w zakresie bezpieczeństwa, jakości produkcji wydajności i efektywności kosztowej
  • Tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami WCM, TS 16949 oraz specyficznych wymagań klientów
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Współpraca z zagranicznymi centrami rozwojowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu dokumentacji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dużym atutem będzie wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych