Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Inżynier Procesu Produkcyjnego SMT

Fair Recruitment
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
4810 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma oferująca wysokiej jakości usługi produkcyjne w zakresie montażu urządzeń elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, montażu wyrobów dla branży medycznej oraz usługi w zakresie produkcji małoseryjnej.

Numer referencyjny: SMT/2704
Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • projektowanie, uruchamianie i doskonalenie procesów produkcyjnych
  • monitorowanie i poprawa wyników jakościowych
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • prowadzenie szkoleń, działań korygujących i projektów Lean/SixSigma
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, mechanika, automatyka)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość technologii montażu powierzchniowego urządzeń elektronicznych (drukowanie pasty, montaż elementów, lutowanie rozpływowe)
  • mile widziana umiejętność obsługi i programowania maszyn Fuji Nxt lub Assembleon
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Procesu w firmie produkcyjnej w branży elektronicznej będzie dużym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wiedza z zakresu Six Sigma i Lean Manufacturing będzie dodatkowym
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • specjalistyczne szkolenia i kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.