Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Inżynier procesu produkcji płyt HDF/MDF

HRK S.A.
podlaskie, cała Polska
praca stacjonarna
4022 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Firma, będąca potencjalnym pracodawcą w tym projekcie, jest międzynarodową firmą produkcyjną. Nasz Klient wchodzi w skład grupy, która w 2013 roku zajęła 3 miejsce w Europie jako najbardziej ceniony pracodawca wśród pracowników.

Nasz Klient swoje usługi świadczy w oparciu o pracę najlepszych specjalistów i wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Jej stabilność budowana jest na innowacyjności i rzetelności. Obecnie w związku z wakatem w dziale procesu poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Zadania:

  • dbałość o ciągłość procesu produkcji płyt HDF
  • wdrażanie działań usprawniających proces produkcyjny
  • opracowanie normatywów zużycia surowca
  • optymalizacja procesów produkcji
  • prowdzenie prób technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w branży drzewnej, najlepiej przy produkcji płyt MDF/HDF
  • znajomość angielskiego w stopniu komunkatywnym
  • gotowość do ewentualnej relokacji w pobliże zakładu produkcyjnego

Nasz Klient oferuje:
  • dla osób z dużym doświadczeniem i znajomością procesu produkcji płyt atrakacyjne wynagrodzenie
  • pracę w grupie o silnej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • stabilność zatrudnienia;
  • rozwój zawodowy;
  • dobrą atmosferę pracy wśród wielu specjalistów.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie WORD poprzez przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)