Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Zagranica
INŻYNIER PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Zagranica
praca stacjonarna
6214 dni temu

Ogłoszenie numer: 35230, z dnia 2007-10-15

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern, działający w branży rolniczej (producenta nawozów). W związku z rozbudową Centrum Badań Procesów i Rozwoju, z siedzibą poza granicami Polski, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zagranica

Nr Ref.: IPP/0110/07

Opis stanowiska

- Opracowywanie technologii produkcji nowych produktów - Opracowywanie nowych technologii produkcyjnych - Opracowywanie receptur nowych produktów - Optymizacja procesów technologicznych na poziomie badawczym - Określanie i kontrola standardów jakościowych w procesie powstawania nowych produktów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Znajomość języka francuskiego lub/i angielskiego w stopniu co najmniej dobrym z naciskiem na język fachowy umożliwiający porozumiewanie się w międzynarodowym zespole - Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Produkcji lub Technologa Produkcji Nawozów (min. 10 lat) - Umiejętność definiowania parametrów procesów produkcyjnych - Umiejętność pracy zespołowej - Kreatywność - Silne nastawienie na realizację celów

Oferujemy

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające zmianę miejsca zamieszkania - Oferujemy pomoc w alokacji - Olbrzymie perspektywy rozwoju dla osób kreatywnych i ambitnych w międzynarodowym towarzystwie - Zapewniamy niezbędne narzędzia, aby można było realizować własne pomysły