Inżynier pożarnictwa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Warszawa
praca stacjonarna
dziś wygasa15 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/09730
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych, wykonywanie rysunków w programie AutoCad, kopiowanie, skanowanie, składanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier pożarnictwa
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Oprogramowanie CAD

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - inżynierskie,kieunek/ specjalność inżynieria bezpieczeństwa pożarowego; Umiejetności:znajomość typu CAD, umiejetność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, Znajomość jezyków obcych: angielski komunikatywny w mowie i piśmie Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych, wykonywanie rysunków w programie AutoCad, kopiowanie, skanowanie, składanie projektów.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

CAZ - Centrum Aktywizacji Zawodowej
DoradcaKlienta@up.warszawa.pl
+48 22 391 13 00

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie - oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy