Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Oprogramowania

Imagination Technologies Limited Oddział w Polsce
Wrocław
praca stacjonarna
4002 dni temu

Ogłoszenie numer: 297252, z dnia 2013-08-12

Imagine your future with us…

Imagination Technologies specjalizuje się w tworzeniu układów cyfrowych wielkiej skali integracji oraz towarzyszącego im oprogramowania. W naszej ofercie znajdują się procesory, akceleratory graficzne, sprzętowe kodery i dekodery wideo, układy sygnałowe, oraz wiele innych rozwiązań z zakresu multimediów. Przewodzimy na rynku technologii graficznych w przestrzeni mobilnej oraz stosowanych w urządzeniach o niskim poborze prądu. Naszymi licencjobiorcami są liderzy światowego rynku multimediów i telekomunikacji, m.in. Intel, Sony, ST-Ericsson, Samsung, Texas Instruments i wielu innych.

Jeśli interesuje Cię praca z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie grafiki, chcesz stale uczyć się czegoś nowego i uczestniczyć w rozwoju produktów, których wszyscy używamy dziś, jak i takich, które pojawią się na rynku w nadchodzących latach – trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce dla Ciebie.

W związku z rozwojem naszego centrum badawczo-rozwojowego we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Na stanowisku tym zajmować się będziesz rozwojem sterowników dla jednostek graficznych pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Będziesz brać udział w całym cyklu produkcji oprogramowania: od projektu, poprzez kodowanie, optymalizację, po testowanie i usuwanie usterek. Będziesz także uczestniczyć w przenoszeniu oprogramowania na nowe platformy sprzętowe.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka C;
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem niskopoziomowym;
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne, elektroniczne lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku C;
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników dla systemu Windows;
  • Zainteresowanie lub doświadczenie w programowaniu grafiki 3D, w szczególności znajomość DirectX 9 i DirectX 11.

Oferujemy

  • Pracę w dziedzinie najnowszych technologii;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Stały rozwój zawodowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Unikalny system premiowy przydziału akcji;
  • Karnety wstępu do obiektów sportowych;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość sfinansowania relokacji do Wrocławia.