Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Inżynier oprogramowania

Infolet Sp. z o.o.
dolnośląskie, Kraków
praca stacjonarna
6457 dni temu

Ogłoszenie numer: 24948, z dnia 2006-12-11

17 listopada 2006 zostaliśmy wyróżnieni Godłem Instytutu Zarządzania – Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które w szczególny sposób dbają o efektywny i nowatroski rozwój kapitału ludzkiego oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z pracownikami. Poszukujemy wielu osób do pracy zarówno w małych firmach jak i międzynarodowych korporacjach. Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko. Inżynier oprogramowania Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: dolnośląskie, Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - tworzenie i rozwijanie oprogramowania na urządzenia typu embedded - praca w grupach programistycznych nad projektami związanymi z systemami telekomunikacyjnymi - korekta błędów znalezionych podczas procesu projektowania

Wymagania

Oczekujemy: - umiejętność programowania protokołów komunikacyjnych opartych na TCP/IP - znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - praktyczna znajomość: C/C++, Java, SQL, Unix Shell - wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka, elektrotechnika lub pokrewne Mile widziane: - doświadczenie w pracy zgodnie ze sformalizowanym procesem produkcji oprogramowania (CMM, ISO) - znajomość .NET oraz XML, TCL, HP OpenView, SNMP, XML oraz języka Perl

Oferujemy

Oferujemy: - pakiet relokacyjny dla osób zmieniających miejsce zamieszkania - delegacje zagraniczne - praca w systemie jednozmianowym - jasno określony system premiowy - umowa o pracę - szkolenia - dodatkowa bezpłatna opieka medyczna