Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier Oprogramowania

Bank Danych o Inżynierach
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
4687 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Nr Ref.: (5012-11)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne
- dobra teoretyczna i praktyczna znajomośc narzędzi programistyczncyh Miscrosoft
- umiejętność tworzenia aplikacji windowsowych i webowych w środowisku .NET
- bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna Microsoft SQL Server
- wysoka zdolność analitycznego myślenia
- wskazane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektow programistycznych
- wskazana znajomość procesów IT w firmie produkcyjnej
- dobra znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
- prowadzenie projektów programistycznych na potrzeby firmy
- techniczne wsparcie dla istniejących aplikacji
- współpraca z innymi działami w zakresie tworzonych rozwiązań informatycznych
Firma oferuje:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- pakiet socjalny
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".