Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier/młody programista ze znajomością języka angielskiego

ProData Consult Sp.z o.o
Wrocław
praca stacjonarna
3280 dni temu

Ogłoszenie numer: 523680, z dnia 2015-07-24

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca z wykorzystaniem narzędzi firmy Salesforce.com - najciekawszej obecnie technologii na rynku systemów biznesowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, nauki ścisłe lub pokrewne) lub student/ka III-V roku studiów powyższych kierunków
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

Mile widziane:

  • znajomość metodologii tworzenia aplikacji oraz doświadczenie w używaniu wzorców projektowych
  • znajomość technik programowania obiektowego z praktycznym doświadczeniem deweloperskim (preferowane JAVA/.Net)
  • znajomość języków skryptowych (HTML, CSS, JavaScript)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie przy zachowaniu 8 godzin pracy
  • kontrakt długoterminowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku konsultingu IT
  • szkolenie i opłaty za certyfikaty zawodowe, między innymi: ADM201, DEV401