Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Mechanik

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, ok. 100 km od Poznania
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36997, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to wiodący światowy dostawca rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży automotive. Jest międzynarodowym koncernem odznaczonym wielokrotnie nagrodami dla najlepszego pracodawcy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 100 km od Poznania

Nr Ref.: IMD/0310/07P

Opis stanowiska

- Przygotowanie specyfikacji napraw, przeglądów, konserwacji maszyn używanych w trakcie procesu produkcyjnego - Identyfikacja problemów, awarii szybkie reagowanie w celu rozwiązywania problemów technicznych - Udział w czynnościach związanych z wdrażaniem nowych technologii - Opracowywanie nowych rozwiązań mających na względzie optymalizację procesów produkcyjnych - Wsparcie techniczne dla obszaru produkcyjnego

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały Elektryczny i Budowy Maszyn) - Min. 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku - Znajomość systemów zarządzania jakością - Znajomość zagadnień z zakresu PPAP, APQP, SPC, MSA - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - Umiejętność organizacji pracy - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

- Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku - Bardzo dobre warunki zatrudnienia. - Szeroki zakres szkoleń - Możliwość awansu zawodowego - Możliwość realizacji ciekawych projektów