Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
inzynier mechanik -projektant

Systemy Transportu Bliskiego Panda Sp z o.o
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 29170, z dnia 2007-04-16

www.panda.pl

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Projektant jest odpowiedzialny za opracowanie projektów suwnic ,żurawi ( i innych maszyn do przenoszenia ładunków),opracowanie dokumentacji powykonawczej ,kompletowanie dokumentacji

Wymagania

znajomość programów typu Autocad,pakietu biurowego typu Microsoft Office,podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy

wynagrodzenie po okresie próbnym 3500- 4000 zł ( w zależności od przygotowania do pracy na stanowisku lub/i zaangażowania w okresie próbnym),szkolenia,