Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier lub technik budownictwa

dBP PRODUCTS Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5128 dni temu

Ogłoszenie numer: 106130, z dnia 2010-07-02

Wielobranżowa grupa polskich firm, działająca od 1989 roku, zatrudniająca 1500 pracowników Szczegółowe informacje na stronach www.pieprzyk.pl www.dbgrupa.com.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • Przygotowywanie kalkulacji robót budowlanych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Praca mobilna,
  • Praca w miejscowości RAWICZ woj. wielkopolskie.

Wymagania

  • Wykształcenie technik lub inżynier budownictwa
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej oraz kosztorysowania
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu sporządzania projektów branżowych-instalacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie w stabilnej,dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Zdobycie udokumentowanej praktyki realizacyjnej potrzebnej do uzyskania uprawnień zawodowych

Wynagrodzenie

Od 1500 do 5000 PLN