Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier - Konsultant Doradztwa Personalnego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6510 dni temu

Ogłoszenie numer: 25192, z dnia 2006-12-22

Firma doradztwa personalnego

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KDP/3011/06

Opis stanowiska

- prowadzenie projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych, dotyczących kadr technicznych, - efektywne promowanie produktów i usług konsultingu personalnego, - tworzenie specjalistycznych procedur i narzędzi usług doradztwa personalnego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, Organizacja i Zarządzanie itp. - umiejętności interpersonalne, talenty i ambicje eksperckie, doradcze w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferujemy

Możliwość rozwoju w pracy o charakterze innowacyjnym, szkolenia, dobre warunki, wynagrodzenie uzależnione od efektów.