Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
INŻYNIER KONSTRUKTOR

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37020, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest zagraniczna firma, zajmująca się produkcją maszyn budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem pilnie zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: IKO/2509/07P

Opis stanowiska

- przygotowanie dokumentacji technicznej oraz kontrola produkcji; - wprowadzanie niezbędnych zmian w rozwiązaniach konstrukcyjnych maszyn; - rozbudowa organizacyjna działu konstrukcji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria - budowa maszyn lub pokrewne); - minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

- ciekawą, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku; - atrakcyjne wynagrodzenie , uzależnione także od wyników.