Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
INŻYNIER - KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

Ergolet Polska Spółka z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5785 dni temu

Ogłoszenie numer: 53267, z dnia 2008-12-16

Ergolet A/S jest przedsiębiorstwem w dynamicznym rozwoju w 30 pracownikami w Danii I 60 w Polsce. Produkujemy wysokiej jakości sprzed rehabilitacyjny takich jak podnośniki dla pacjentów i krzesła do łazienek. Nasz eksport wynosi 70% rocznego obrotu. Posiadamy jakościowe I środowiskowe certyfikacje ISO na poziomie 9000, 14001 I 13485. W 2008 Ergolet stal sie częścią Liberty Diversified Industries (LDI) prywatnej amerykańskiej korporacji z 1600 pracownikami. Ze swojej siedziby w Minneapolis, Minnesota, LDI jest zarządza swoimi przedsiębiorstwami w działach przemysłowych takich jak m. in. papier i karton, maszyny, sprzęt biurowy, transport wewnętrzny i projektowanie opakowań.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • projektowanie nowych wyrobów
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie techniczne dla innych oddziałów firmy
  • wsparcie działu rozwoju produktu w zakresie poszukiwania efektywnego ekonomicznie rozwiązania konstrukcyjnego
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów produktów, procesów i narzędzi
  • przygotowanie analizy redukcji kosztów przy wsparciu innych działów oraz dostawców
  • analiza i rozprowadzanie wewnątrz organizacji rozwiązań technicznych
  • wdrażanie i standaryzacja ulepszeń technicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • doświadczenie w projektowaniu w systemach 3D CAD (SOLID WORKS )
  • dobra znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność planowania kosztów
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego, mile widziany j. duński

Oferujemy

  • oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w koncernie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia