Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Inżynier-konstruktor okrętownictwa

NELTON sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Pruszcz Gdański lub Szczecin
praca stacjonarna
4888 dni temu

NELTON Sp. z o.o., biuro projektowe obsługujące europejskich klientów z branży
budowy statków, zatrudni inżynierów budownictwa okrętowego wszystkich
specjalności z doświadczeniem w projektowaniu na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański lub Szczecin

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej statków i obiektów „offshore",
Wymagania:
  • doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych branży okrętowej,
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub niemieckim,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana znajomość jednego z systemów wspomagania projektowania 3D
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • pełna możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,
  • partnerska atmosfera w zespole.