Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Konstruktor (Absolwent!)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, ok. 100 km. od Poznania
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36995, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to wiodący światowy dostawca rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży automotive. Jest międzynarodowym koncernem odznaczonym wielokrotnie nagrodą dla najlepszego pracodawcy. W wyniku dynamicznego firmy rozwoju poszukujemy:

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 100 km. od Poznania

Nr Ref.: IKD/0910/07P

Opis stanowiska

- Współpraca przy projektowaniu nowych produktów - Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych - Nadzór technologiczny nad wdrożonymi do produkcji wyrobami - Tworzenie, przechowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej - Wsparcie techniczne dla obszaru produkcyjnego

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Budowa Maszyn) - Zdobyte na praktykach zawodowych doświadczenia w konstruowaniu maszyn/urządzeń/narzędzi - Dobra znajomość j. angielskiego - Znajomość rysunku technicznego - Doświadczenie w obsłudze przynajmniej jednego z programów AutoCAD, Catia SolidWorks, Solid Edge; - Znajomość Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

- Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku - Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny - Możliwość realizacji ciekawych projektów - Bogaty zakres szkoleń - Możliwość awansu zawodowego - Pomoc przy relokacji