Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37024, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to wiodący światowy dostawca rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży automotive. Jest międzynarodowym koncernem odznaczonym wielokrotnie nagrodami dla najlepszego pracodawcy. W wyniku dalszego rozwoju poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: IJ/1110/07P

Opis stanowiska

- Analiza wad powstających w trakcie procesu produkcyjnego - Proponowanie rozwiązań zapobiegających błędom - Stałe doskonalenie procesów - Aktywny udział w przygotowywaniu FMEA, planów kontroli - Reprezentowanie wymagań klientów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydział Budowy Maszyn) - Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość systemów zarządzania jakością - Znajomość zagadnień z zakresu PPAP, APQP, SPC, MSA - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - Umiejętność organizacji pracy - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

- Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku - Bardzo dobre warunki zatrudnienia - Szeroki zakres szkoleń - Możliwość awansu zawodowego