Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Inżynier Jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Łódź
praca stacjonarna
6210 dni temu

Ogłoszenie numer: 35778, z dnia 2007-10-19

Nasz Klient to nowopowstający zakład produkcyjny należący do międzynarodowego koncernu, zlokalizowany w Łodzi. Obecnie Firma poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: JAK/1210/07

Opis stanowiska

- Jakościowy nadzór nad procesem produkcji i dokumentacja jakościową; - Analiza wad powstających w trakcie procesu produkcyjnego - Proponowanie rozwiązań zapobiegających błędom; - Stałe doskonalenie procesów; - Planowanie procesu we współpracy z inżynierami procesu; - Aktywny udział w przygotowywaniu FMEA, planów kontroli; - Reprezentowanie wymagań klientów; - Palnowanie procesu we współpracy z inżynierami procesu.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; - Znajomość systemów zarządzania jakością - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - Umiejętność organizacji pracy - Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

- Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku; - Szansę w budowaniu nowej organizacji; - Bardzo dobre warunki zatrudnienia; - Szeroki zakres szkoleń.