Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Jakości SQA

manBase S.A.
Wykroty
praca stacjonarna
3930 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego firmy zajmującej się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Zadania:
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych związanych z dostawcami
  • inicjowanie i nadzór nad wprowadzaniem długo i krótko terminowych działań korygujących
  • sprawdzanie skuteczności działań korygujących
  • przeprowadzanie audytów procesu/systemu u dostawców
  • nadzór obciążaniem dostawców kosztami złej jakości
  • nadzór nad procesem PPAP dla komponentów od dostawców
  • nadzór nad kontrolą dostaw

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej;
  • dobra znajomość narządzi jakościowych 8D, PPAP, APQP;
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • j. angielski- komunikatywny w mowie i piśmie;
  • silne zorientowanie na cele i potrzeby klienta;
  • determinacja w dążeniu do celu;
  • umiejętność negocjacji z dostawcami;
  • zdolność egzekwowania zamierzonych wyników od współpracowników.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922